Висловлюємо подяку нашому меценату Бакуленко Михайлу

08.04.2022 534

Благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив Бакуненко Михайло, який надав нашому фонду благодійну допомогу – 500 тис. грн. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за Україну. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

Благодійний фонд “Заради дітей України” висловлює Вам свою подяку за благодійну допомогу, небайдужість та вагомий внесок у реалізацію проєктів фонду спрямованих на допомогу всім постраждалим внаслідок військового вторгнення росії в Україну.

Завдяки чому:

  • 100 000 грн було використано на допомогу переселенцям з найбільш зруйнованих міст та сел України;
  • 200 000 грн було витрачено на закупівлю продуктів харчування для мирного населення в окупованих селах Київської області;
  • 5 999 євро було використано за закупівлю плит для пошиву бронежилетів для наших доблесних бійців ЗСУ.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Ми впевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

Зробити ще один внесок На головну