Ми - благодійний фонд

Заради дітей України

Росія вторглася в Україну – Щит Європи. Ми захищаємо весь світ від тиранії, тому настав час продемонструвати свою підтримку миру та демократії заради дітей, заради людей України і всіх небайдужих!

13 500 000₴

Загальний обсяг проєктів фонду

2 776 224₴

Відправлено на допомогу дітям та жертвам війни

11 років

існування фонду

> 4000 осіб

отримали допомогу від нашого фонду

У витоків фонду стоять люди доброї волі. Молоді, амбіційні, які не можуть залишитися осторонь проблем інших, а особливо, коли питання стосується молодшого покоління. Розпочали вони свою діяльність ще в 2011 році групою волонтерів. Та вже на початку 2013 року, зрозумівши, що самотужки багато не досягнеш, організували БФ «Заради дітей України».

Наразі фонд активно займається гуманітарною допомогою під час військового вторгнення Росії в Україну.

Місія фонду

Місією та покликанням фонду є всебічна допомога потребуючим цього дітям та постраждалим мирним жителям під час війни в Україні. Створення гідних умов їх життя та розвитку.

Допомогти знайти довіру до суспільства, стати повноцінним громадянином своєї країни.

Предмет діяльності фонду

  • співпраця з волонтерськими та неурядовими організаціями, що діють на території інших країн світу, з метою збору гуманітарної допомоги для громадян України.
  • співпраця з органами державної влади та місцевого самоврядування з метою збору гуманітарної допомоги для громадян України.
  • організація збору добровільних пожертв на закупівлю гуманітарної допомоги громадянам України.
  • налагодження контактів та співпраці з громадськими, гуманітарними, міжнародними організаціями та місіями.
  • надання допомоги громадянам України, її юридичним особам.
  • організація загальнодержавних, регіональних , місцевих та міжнародних програм , що спрямовані на матеріальну та соціальну допомогу нужденним дітям, дітям-сиротам, дітям-інвалідам та хворим;
  • благодійна діяльність сприяє розвитку і вихованню культури шляхом забезпечення знедолених дітей, а також малозабезпечених та багатодітних сімей та їх дітей, доступом до культурних цінностей;
  • надання допомоги талановитим дітям у здійсненні можливості зарекомендувати себе в суспільстві та в житті.

Слідкуйте за відеозвітами Фонду

Новини фонду

Всі новини
08.07.2022 185
5 тепловізійних монокулярів передано нашим захисникам!

На сьогодні нам вже вдалося викупити тепловізійні монокуляри, у кількості 5шт на суму 210 000 грн, для наших захисників (постачальник надав знижку)! Завдяки цим відважним людям ми прокидаємося з ранку, живемо, і маємо змогу працювати і донатити! Тож давайте не зупинятися і підтримувати наших захисників Ми продовжуємо збір і просимо про допомогу ?

30.06.2022 132
Дощовики для наших захисників передано!

Завдяки вашій небайдужості та допомозі, нам вдалося викупити та передати 20 дощовиків для наших захисників. Дякуємо за підтримку!

21.06.2022 133
Аптечки передано! Дякуємо за підтримку!

Завдяки Вашій допомозі нам вдалося закупити і доставити 200 тактичних аптечок для наших захисників. Ми щиро дякуємо Вам за підтримку та вклад у збереження життя людей, які захищають нас та дають можливість жити далі!

Зробити ще один внесок На головну